| oAndyy a întrebat:

Nu stiu de ce la profilul meu nu arata poza. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! De obicei dureaza pana se actualizeaza, dar maine va aparea cu siguranta!winkingEu deja am inceput sa o vad si e cu niste personaje dintr-un serial coreean.

Funda?happy

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja "te" vedem, stai liniştită! Iar peste câteva ore/zile, poza ta va apărea şi pe profil.
Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa astepti cateva ore sau zile pana cand adminul o aproba.

| Criiss16 a răspuns:

Ori nu s-a actualizat, ori nu e un format pe care TPU il accepta. Uita-te sa vezi ce format are poza pe care vrei sa o pui, iar apoi uita-te sa vezi daca TPU accepta acel format. A, sau poate e prea mare, si TPU nu accepta acea dimensiune! Sper ca ti-am fost de folos.

| w1NNNd a răspuns:

O arata!tongue