| Trefla a întrebat:

Nu v-ati saturat de astia care pun intrebari legate de metin la categoria dragoste/sex? si mai zic si "scuze de categorie" bai fratilor de ce aveti
jocuri pc/online?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părerea mea este că adminii ar trebui să găsească o variantă prin care să nu dea voie întrebării să fie postată dacă nu respectă categoria!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Ryuk751 a răspuns:

M-am saturat pana peste cap de ei bine hai ca pune unu, doi, trei intrebari de genu la categoria respectiva da pun multi freate si ma deranjeaza ca vreau sa vad si eu o intrebare despre dragoste si sex vad de meetin 2 si alte jocuri ale uno copii prosti.eu m-am gandit ca atunci cand cineva pune o intrebare de genu la o alta categ decat ceea despre care este intrebarea lor ar trebui sa nu le raspunda nimeni dar din contra mai multi raspund.trebuia sa faca numai o categ si gata daca se ameteca si astia la alte categorii.

| emima a răspuns:

Da si pe mine ma streseaza nu stiu de ce nu pun la categoria potrivita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna xHipHop!
Trebuie sa intelegi ca pe acest site sunt multi copii care nu au ce face (sau in multe cazuri nu ii duce mintea). Ei cred ca aceste categorii au fost puse doar de dragul de a fi puse. Din cauza lor( si a inca catorva) pe acest site este o anarhie totala. Din pacate, chiar daca ii raportam, de obicei nu se intampla nimic, deoarece admin-ul (Cristina) foarte ocupat(a) si nu are timp sa se ocupe de acesti copii enervanti.
Dupa cum spunea multa lume, ar trebui ca intrebarile sa fie selectate si verificate manual si nu de un simplu robotel care se plange uneori de prea multe diacritice. In fine.
Ar trebui sa ne strangem intr-o zi mai multi useri si sa facem cu totii o plangere.
O zi buna!
P.S: @deeajoacametin2 : Sa fim seriosi. xHipHop se plange de pusti care joaca metin2 ca isi pun intrebarile peste tot, tu ai numele deeajoacametin2 (foarte sugestiv...) si te plangi ca metin2-ul ruleaza greu si ca e naspa. Cine crezi ca te crede? Si inca ceva: invata sa scrii cu cratime, diacritice si tot tacamul.

| troller2103 a răspuns:

Nai ce sa le faci? big grin

astia sunt ei happy ei creed ca categoria jocuri pc/online nu este prea vizitatawinking
si de aceea le pun si ei la categorii vizitate precum dragoste/sex.

poate au nevoie de un raspuns urgent.

Dar neah oh go on metin s-a dus dracul. e de ***winking crede-ma de vrei sa.l incerci nu.l incerca viruseaza tot pc-ul si dupa iti mrg pc-ul in reluare :-z de adormi :c. big grin ignoraii ca oricum nu vor inceta cu tampeniile lorwinking

| MeAndMe1000 a răspuns:

Nu ar trebui puse asemenea intrebari la aceasta categorie. Daca ma gandesc bine, nici nu ar mai trebuipuse intrebari despre metin la nici o categorie, e un joc care imbolnaveste mintea si provoaca uneori halucinatii daca stai prea mult la el.

| applocker a răspuns:

Ei ca sa zic asa nu ma prea incurca cu nimic.dar nici nu stiu ce e asa mare agitatie cu metin asta? ce dracu le da de mancare? sau ce? metin, metin, metin si iar metin.innebuniti dupa acest joc.viata virtuala!