| DRGAndrei a întrebat:

Nu va enerveaza personele care cersesc funda?
*raspuns*, funda te rog!
Nu vi se pare enervant? Serios acum

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu sunt enervante daca chiar ajuta raspunsul lui/ei. Daca e un raspuns ''muncit'' e meritul lui/ei sa ceara! Mai enervante sunt persoanele care pun o intrebare apoi te streseaza cu enspe mii de replyuri si in final dupa ce il ajuti in loc sa-ti multumeasca, sterge intrebarea.De fapt (teoretic) e mai usor sa stergi dacat un simplu MULTUMESC!

| Klepto a răspuns:

Ei sunt "Pionierii capitalismului virtual", ei sunt cei care o sa traiasca bine in viata reala, ajuta, dar si cer recompensa. Ei imi dau speranta si banuiesc ca si pensie intr-o zi.
Cand aveam parul scurt, nu intelegeam nevoie de ( Y )e, acuma ca am plete de Hercule, chiar le simpatizez, oamenii chiar au nevoie de ( Y )e, agrafe etc.

( Y )a, te rog!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ba da, dar caut sa acord fundita celui al carui raspuns mi-a fost de ajutor, ignor aceste persoane care cersesc funditele.dar nu ii condamn, sunt la inceput de "cariera" si vor sa aiba fundite la profil, atata tot.
O zi buna sa aihappy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si ce sa le faci, sunt copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ba da, sunt enervante aceste persoane.
Eu nu stiu de ce, pentru ca nu te ajuta cu si la nimic aceste fundite!
Asta e.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| iuli000 a răspuns:

Daca merita nu sunt. daca nu merita sunt enervanti. funda imi dai? eu cum sunt?

| Bya28 a răspuns:

Si ce poti face?