| Juliet10 a întrebat:

Nu vi se pare ca TPU a devenit foarte inactiv? inainte erau 5 intrebari intr-un minut, primeai raspuns in 2 minute si puteai raspunde la o groaza de intrebari! ce s-a intamplat?

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Din punct de vedere al numarului de raspunsuri, nu inregistram o scadere. Nici timpul mediu in care primesti un raspuns nu a avut cresteri.
De exemplu, saptamana trecuta au fost postate pe site 32.881 de raspunsuri, iar acum 2 saptamani 32.357.
Desigur, in calitate de utilizator poti sa nu percepi amploarea comunitatii sau nivelul general al activitatii, dar cifrele noastre au fost destul de constante in ultima perioada.

Alexandra - TPU

| Juliet10 explică (pentru TPU.ro):

Nu ma refer la ce se întâmpla acum 2 saptamâni si la ce se întâmpla acum... Ma refer la faptul ca acum 6 luni timpul mediu de primire a unui răspuns era sub 14 minute.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cred ca e plictisita lumea, mai ales ca acum e de "treaba" afara..zapada/sanius/bataie cu zapada.dar stai calm/a ca cei care au ajutat inainte si acum sunt la datorie.winking
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Am observat si eu. Poate unii utilizatori s-au mai plictisit.Si eu am momente cand nu intru zile intregi.Dar apoi revin.Sau poate multi care inca studiaza isi fac temele.Vazand ca aici cam greu sa si le mai rezolve.

| Lynna a răspuns:

Stiu, si eu am observat asta. Poate ceilalti s-au plictisit, poate sunt ocupati...

| OnuOnulică a răspuns:

Ba da, din păcate dar o să revină!
Oricum vara e cel mai bine atunci avem toți mai mult timp liber.

| Fatamuntilor a răspuns:

Suntem diferiti
AVEM varste diferite, iar timpul nu este acelasi pentru toti!
Unii sunt plictisiti, si vor ceva nou!
Sau nu gasesc o tema interesanta de discutat.

| Alexandru0007 a răspuns:

Da,ai dreptate.e doar o perioada banuiesc