| lalaballet a întrebat:

O data ce ai raspuns la o intrebare, raspunsul se poate modifica,daca mai vrei sa scrii ceva? daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| raresbarbier a răspuns:

Acceseaza categoria "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele" atunci cand esti logat si deasupra la fiecare dintre ele vei observa butonul de "Editeaza". Pentru a putea edita o postare, trebuie sa ai deja 10 intrebari si raspunsuri aprobate in comunitate. Optiunea este valabila timp de o zi de la data la care ai facut postarea, din dorinta de a mentine consistena site-ului.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar nu mai târziu de 24 de ore de postarea răspunsului!
Pa, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Se poate. Raspunsurile mele- editeaza- trimite.

| sublime89 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Norocul meu, pentru ca ar fi cazul sa-mi editez primul raspuns laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, răspunsul se poate modifica ( edita ) timp de 24 de ore de la postare!

Intri în secţiunea "Raspunsurile mele" din grila portocalie(stânga şi acolo ai listate răspunsurile pe care le-ai dat.

De acolo selectezi/cauţi răspunsul pe care vrei să-l modifici şi ai opţiunea "Editează" ( în partea de sus, o tastă roşie ).

Dai click pe ea şi te introduce într-un formular unde poţi edita/modifica răspunsul, apoi apeşi "Trimite".

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, se poate!
Poti sa dai pe,, raspunsurile mele'' si o corectezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,poti adauga sau modifica un raspuns.Intri la Raspunsurile mele, in stanga paginii, dai clic pe EDITEAZA, deasupra rspunsului pe care vrei sa il modifici, apoi pe "Trimite". Mult noroc.