Apache
| Apache a întrebat:

O intrebare. si sper sa nu supar pe nimeni dar totusi de ce naibii nu se mai anunta nimic pe blogul TPU? adica inteleg ca o saptamana, 2, 3. dar a trecut mai mult de o luna si nu ati mai postat nimic!
...si in primul rand ca nu mai anuntati noi experti TPU. care nu mi se pare deloc corect! (Nu bat nici un apropou ...doar zic ca nu e corect )
. Daca toti ati renuntat la el. baremi spuneti!
*intrebarea era adresata in special adminilor*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai comunitatea n-are de unde sa stie... evident! Dar daca e o intrebare adresata adminilor atunci adreseaz-o la pagina de Contact! Asa se face! Acolo ai sanse mai mari ca sa primesti un raspuns.
Sincer, pe mine nu ma intereseaza ce scriu ei pe blog.

| BuddyBreakThough a răspuns:

Because you are very stupid straight face