| IXIAlinIXI a întrebat:

Observ ca sunt mai multi oameni pe TPU care nu fac decat sa dea raspunsuri irelevante si sunt rautaciosi, nu e nici un admin care sa aiba grija de conturile lor? Unii au mii de raspunsuri negative date si nu au patit nimic.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nope, nu prea se mai curata TPU.

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Critica rationala nu e comportament negativ decat pentru prosti.

| IXIAlinIXI explică (pentru doctorandus):

Nu e vorba despre critica rationala, si asa prea putini sunt capabili de asa ceva, ma refer direct la calomnie, comportament provocativ sau efectiv raspunsuri pe langa subiect fara sa arate legatura cu subiectul. Peste tot vor fi troli dar daca se vrea o comunitate curata o sa elimine pe cei care se angajeaza in raspunsuri de natura celor descrise mai sus.
Spre exemplu poate ca tu te crezi destept, dar poate tu esti prost de fapt, n-ar fi o calomnie sa spun ca esti, insa indiferent ce as zice aroganta ta face doar ca totul sa para la un nivel redus tie. Spre exemplu ai 30.000 de raspunsuri si doar 700 castigatoare, deci asta arata ca nu prea te descurci la a ajuta oamenii cu raspunsuri, ci mai degraba la a fi "parerolog" anti-conspirationist cum zic unii romani big grin.

| KovacsB a răspuns:

Si ti-ai reactivat un cont vechi de 7 ani ca sa intrebi asta?
Nu mergea cu cel facut azi?
https://www.tpu.ro/utilizator/acshqe

| IXIAlinIXI explică:

Imi place cu kovacs da un raspuns si apoi ignore ca sa nu pot da reply... laughing fenomenal ce a ajuns TPU Cum adica cu cel facut azi? Crezi ca eu sunt RaduNiko? laughing Am intrat si eu pe aici sa vad ce mai e si vad ca sunt destui de multi ca tine cu raspunsuri irelevante

| LegiuitorulInfractorul a răspuns:

Probabil adminii dorm sau fac si ei parte din aceeasi categorie. Sunt cativa "destepti cu diploma" pe platforma asta care nu o sa ii scoata nimeni fiindca fara ei nu s-ar mai raspunde la multe intrebari, desi raspunsurile lor sunt inutile.

| Kara2004 a răspuns:

Din păcate nu...bun venit in Romania?

| IXIAlinIXI explică (pentru Kara2004):

Orgoliul romanesc la putere laughing