| laurentiu80 a întrebat:

Pe TPU pot vedea raspunsurile mele care au fost considerate inteligente de catre ceilalti useri?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

DA, se poate! Dacă beneficiezi de timp și răbdare... descoperi!
Tot ce trebuie să faci este de a-ți lua la "control", rând pe rând, toate răspunsurile, prin deschiderea cu un click a cuvântului "Evaluează", unde vei descoperi bifat (folositor/ inteligent/ amuzant etc, în cazul în care ai fost... votat!)
Ex: http://i.imgur.com/flQ2NLA.jpg- unde aici ai primit 3 voturi!
Iar dacă vrei să știi cine ți-a oferit aceste voturi, vei avea de dus o muncă "sisifică", chiar laborioasă (nu știu dacă se merită!), căci, din nou, trebuie să cauți printre voturile date de alți utilizatori, să vezi dacă te "regăsești" printre ele.

2 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună!
Nu poţi. Poţi doar să te uiţi la toate răspunsurile tale pe rând şi vezi ce voturi ai primit.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri mai des pe raspunsurile tale si dai click pe Evalueaza la raspunsul tau sa vezi daca ai primit voturi.dar nu poti afla cine te-a votat, decat daca urmeresti activitatea c userilor ceea ce face o munca grea si inutila.
O zi frumoasa sa aihappy