| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Pe voi nu va dispera persoanele acelea care raspund la o intrebare ca sa se afle in treaba?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Hehe, ba da. Dacă vrei să-i admiri în toată splendoarea lor, poţi să intri pe la întrebările mele - fiecare al treilea răspuns e irelevant.

P.S. Chiar nu-i înţeleg pe aia care răspund cu "nu ştiu", "n-am înţeles întrebarea" sau cu jigniri.
De ce mai răspund?!
Of, of...

8 răspunsuri:
| queerkulture a răspuns:

Fac și eu puncte. Fie-ți milă.

| hummer24 a răspuns:

Nu, chiar si eu fac asa, dar nu pentru puncte, din plictiseala, cand nu gasesc o intrebare la care sa fiu in temawinking

| gigel68 a răspuns:

Ba da. dar asta e si ideea, imi place sa-i disper pe altii. laughing

| gigel68 a răspuns:

@Nicol, scuze ca te intreb, nu te enerveaza persoanele alea care spun 2-3 cuvinte fara nici un argument iar la urma cer funda?

| HolyPotato a răspuns:

Ba da, dar n-ai ce sa faci...Ei se cred "amuzanti" chiar daca persoana respectiva are nevoie de un raspuns cat se poate de serios. N-au ce face cu timpul lor liber!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@NOname, daca primim 50 de puncte, sau cat mai e pentru un raspuns, de ce nu? E o afacere si asta.
Culmea ca se trezesc cu porcarii cand ai mai mare nevoie. Sau cand vezi spam, doamne, am zis ca mor [ de nervi ]. Si da, ma dispera, dar imi pastrez calmu love struck, sau cel putin incerc.

| TheHoRror a răspuns:

Offf,si inca cum, la mine au raspuns asa o gramada.
Funda?

| clautzuuboy20 a răspuns:

Aoleeoooo.la culme angry astia care n'au ce face sau fac asta doar pentru puncte...imi vine sa ii bat angry