| GiAnca a întrebat:

Pentru ce e acel chestionar de la orice intrebare?
Ii intreb in special pe seniori. happy (ei trebuie sa stie)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spune chiar chestionarul pentru ce este.Insa nu este obligatoriu; raspunsurile vor ajunge oricum pe site.

| GiAnca explică (pentru anonim_4396):

Merci!
N-am citi cu atentie. blushing

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Este un formular de feedback, prin care ne transmiti cum ti s-a parut intrebarea respectiva si ne ajuti sa facem curat in comunitate, sa mutam intrebarile la categoriile potrivite si sa selectam care intrebari sa fie recomandate.

Alexandra - TPU

| Musique a răspuns:

Poți evalua întrebarea.
Nu e obligatoriu.
Baftă!

| kiv1990 a răspuns:

Feedback

| Generalul a răspuns:

Nu esti obligat sa raspunzi la fiecare, dar este pus acolo pentru a putea filtra mai bine intrebarile si a ajuta TPU sa devina un site mai bun!