| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine administrează site TPU - schimbați ULTRA RAPID ce scrie aici că sunt useri care abuzează de ce scrie aici.

- Dacă postarea (întrebare sau răspuns) este în stadiul în care este vizibilă numai pentru cei logaţi, este necesar ca un singur utilizator cu minimum 5.000 de puncte (echivalentul a 100 de răspunsuri postate pe site) să o raporteze şi ea va fi respinsă. De asemenea, dacă postarea este raportată de mai mulţi utilizatori ale căror punctaje cumulate însumează 5.000 de puncte, ea va fi respinsă.

- Dacă postarea este în stadiul în care este vizibilă pentru toata lumea (atât utilizatori logaţi, cât şi nelogaţi), este necesar ca cel puţin doi utilizatori care să aibă fiecare minimum 5.000 de puncte să o raporteze pentru ca postarea să fie respinsă de pe site. Dacă mai mulţi utilizatori care au punctaje cumulate de 10.000 de puncte raportează acea postare, ea va fi respinsă.

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

0ff,offf!
va trece multa apa pe... orice rau curgator ca poostarea ta sa fie vazuta de admistratie.
de obicei postarile puse aici sunt adresate userilor.
E mai putin important felul in care sunt sterse intrebarile.PROBABIL incalca regulamentul
Deci scrie la contact.

| suntserios a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Te a cam pacalit fostul user Anonimul... a revenit in forta ca victima a TPU.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru suntserios):

M-am prins de pana la urma si eu!