| MrAlexinho a întrebat:

Pot modifica un raspuns dat la o intrebare?
Daca da, cum?
Funda

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

În primele 24 de ore îl poți edita/modifica, intrând la "Răspunsurile mele" și dând clic pe "Editează" deasupra răspunsului buclucaș.

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Http://www.tpu.ro/site-users/answered-questions/

Intri aici si deasupra raspunsului tau este scris pe rosu'' Editeaza''. Dupa ce l-ai editat, dai pe ''Trimite''. Succes!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Funnnkyhappy intri la raspunsurile tale, te duci la raspunsul care crezi ca il vrei sa il modifici, dai click pe Editeaza, rectifici, apoi dai click pe Trimite si gata..mult succes!
O zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Intri la "Raspunsurile mele" (din chenarul portocaliu din stanga) si deasupra raspunsului respectiv scrie intr-un dreptunghi rosu "Editeaza".
Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

| beatrice9849 a răspuns:

Te duci la raspunsurile mele si acolo o sa-ti apara 'editeaza"