| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa editez o intrebare pe care am pus-o pe TPU?

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Da. Dai pe intrebarile mele te duci la intrebarea respectiva si dai pe editeaza.
Funda?

6 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Da dai la intrebari acolo unde e profil playlist prieteni etc si dai click pe intrebarea dorinta

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Trebuia sa pui la categoria totul despre TPU

| Consumptive a răspuns:

Sigur, in sectiunea 'Intrebarile mele' iti sunt afisate toate intrebarile postate.Acolo vei vedea "Statut intrebare: cu verde 'Aprobata'(sau depinde, poate fi refuzata, sau in curs de asteptare), apoi un alt chenar portocaliu in care scrie 'Intreaba-ti prietenii!' si unul rosu in care scrie 'Editeaza'.Dai clic pe 'Editeaza', editezi intrebarea apoi, dai clic pe 'Trimite' si in cateva minute intrebarea ta va fi editata. Sper ca te-am putut ajuta. happy

| Petcovici_Cata_1986 a răspuns:

Da siguri dai la intrebarile mele dupa dai la intrebarea care o vrei si la sfarsit dai pe editeaza.dai funda?

| PREDAERIK123 a răspuns:

Da, se poate

| MasturbationMachine a răspuns:

Dai pe intrebarile mele te duci la intrebarea respectiva si dai pe editeaza! Dai funda big grin?