| Ekcstsy a întrebat:

Pot sa vad care din raspunsurile mele au fost votate?

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Singura metodă de a vedea care răspunsuri au fost votate e să le iei la rând şi să apeşi pe "Evaluează", iar dacă îţi apare o cifră acolol sub "Folositor" de exemplu, înseamnă că răspunsul tău a fost votat ca fiind folositor. Etc...

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! te duci la raspunsul tau si dai click pe evalueaza si vezi daca ti s-a dat voturi, din pacate nu poti urmari si cine ti le-a dat, doar daca te uiti la fiecare profil in parte pe cine a votat.
O zi frumoasa sa ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Dar daca banui pe cineva, te duci la el in Profil, si vezi ce a votat. Poate ai norocul si te gasesti votat cu un Stupid, ceva... de cele mai multe ori nu.