| XDeiutzaX a întrebat:

Pot vedea cine a spus ca intrebarile mele sunt de ex eronate, inteligente, amuzante. Daca da cum?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti vedea la toti! In schimb ii poti controla pe cei care ti-au raspuns la intrebare, pe profilul lor la -> Voturi date de... IN ULTIMELE 60 DE ZILE. O sa observi daca te-au votat la intrebarea ta.Mai sunt si persoane care voteaza fara sa-ti raspunda la intrebare si pe aceia nu-i poti controla decat daca ei la mana fiecare user de pe TPU -> 390.000 de utilizatori big grin

| Азбука a răspuns:

Nu prea. Doar daca faci ancheta.