| VerdeLila a întrebat:

Pot vedea voturile pe care le am de la raspunsurile si intrebarile postate de mine?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La PUNCTAJ, vei vedea voturile pe care le-ai primit tu, iar mai jos, apar voturile pe care le-au oferit tu, altor utilizatori.
http://i.imgur.com/WZTDivl.jpg

| VerdeLila explică (pentru floresdemayo):

Iti multumesc pentru raspuns, dar poti vota un raspuns de mai multe ori?

| floresdemayo a răspuns (pentru VerdeLila):

Nu, poți vota doar o singură dată un răspuns, dar poți oferi două, chiar trei voturi la același răspuns (folositor, amuzant și inteligent)
Voturile: eronat + nefolositor (merg împreună, dar și individual).

| VerdeLila explică (pentru floresdemayo):

M-ai lamurit! happy
Primesti si o fundita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerdeLila):

Și tu, niște voturi : ))

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

La vizualizare profil, in stanga.

| dragosbogdan001 a răspuns:

La vizualizare profil, la subcategoria punctaj poti vedea voturile pe care le-ai primit tu, iar mai jos, apar voturile pe care le-au oferit tu, altor utilizatori.

| Wukii a răspuns:

Vizualizare profil.

| Wukii a răspuns:

La punctaj poți vedea voturile pe care le-ai primit.