| ღஐNicoleღஐ a întrebat:

Poti sa dai 2 funde la o intrebare sau mai multe funde?

:d fundita

Răspuns Câştigător
| denyiuly a răspuns:

Buna FlowerPower! la o intrebare poti da decat o singura funda, pentru ca aceasta inseamna ca raspunsului care-i i-ai dat funda este cel mai bun din toate raspunsurile. sper ca raspunsul meu te-a ajutat intr-un fel.iti urez VACANTA PLACUTA! pa, pa, pawavewave

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Din moment ce "funda" înseamnă "răspuns câştigător", ar fi total ilogic să existe mai multe răspunsuri câştigatoare, nu?

| Karinakari99 a răspuns:

Nu,există doar un răspuns câştigător la o întrebare nu mai multe.

| CautNume a răspuns:

Nu.funda?

| darrio2007 a răspuns:

Fundele se dau la raspunsuri utile nu la intrebari.Si nu, nu poti da decat o singura funda.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Nu, nu poti. Poti oferi numai o funda la o intrebare. Poti sa le oferi celorlati voturi in schimb.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Poţi da doar o fundă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ar avea sens! In fine, ai pus deja vreo 5 intrebari inaintea asteia, asadar ti-ai dat seama ca nu!

| KikiRiki98 a răspuns:

In primul rand, funditzele se dau la raspunsuri si poti da doar la un raspuns pe care tu il alegi si care se cheama raspuns castigator.

| smecherulxxl5 a răspuns:

Nu.la o intrebare poti sa dai doar o funda.si daca vrei sa dai si vot poti sa dai cate un vot la fiecare utilizator

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Nu poti, e cam imposibil.pentru ca nu iti mai apare funda la raspunsuri dupa ce ai dat deja funda.

| CrazyKiller a răspuns:

Poti decat 1 funda la o intrebare.

| crissu_2738 a răspuns:

Doar un raspun primeste funda, care consideri uh ca e mai bun