| kiss99 a întrebat:

Poti sterge o intrebare sau un raspuns pe TPU daca da cum?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dacă ai pus tu întrebarea ai 3 posibilităţi: 1. Dacă întrebarea mai are opţiunea Editează o poţi şterge ori modifica de acolo. 2.O poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel întrebarea va fi repostată şi trebuie sa ai cel putin 10.000 de puncte pentru a fi luată în considerare raportarea. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebării şi o rogi pe Stela să o şteargă. Ultimele două posibilităţi sunt valabile şi dacă vrei să ştergi o întrebare pusă de alt utilizator. Trebuie să ştii ca în ultimele două cazuri va trece un timp până se va şterge. La fel se procedează şi la răspunsuri. Numai bine!

| Annaa_4696 a răspuns:

Nu, dar iti zic eu cum pentru ca si eu am apelat la aceasta metoda.

Dai click acolo sus, unde scrie CONTACT.

Si scrii subiectul, apoi, mesajul.

Raluca, administratorul site'ului te poate ajuta, si iti va sterge intrebarea sau raspunsul, e foarte de treaba, succes!

| Annaa_4696 a răspuns:

Nu, dar iti zic eu cum pentru ca si eu am apelat la aceasta metoda.

Dai click acolo sus, unde scrie CONTACT.

Si scrii subiectul, apoi, mesajul.

Raluca, administratorul site'ului te poate ajuta, si iti va sterge intrebarea sau raspunsul, e foarte de treaba, succes