| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Poza de profil de la TPU se poate schimba?
Cum?
Funda, bineinteleshappy...

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul". Succes!
Mai multe despre TPU http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator.

3 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Dai la editeaza profilul si te descurci!

evenso
| evenso a răspuns:

Dai click la Editare profil - gasesti in partea stanga de acolo la Selecteaza imagine profil si click pe Alegeti fisierul, incarci o imagine si Salveaza profilul.

| Iubibilăă a răspuns:

In coloana din stanga se afla "editare profil."