| MadaTeIntreaba a întrebat:

Poza mea de profil apare doar la intrebarile puse de mine. Ce se intampla?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Asta se întâmplă mereu, când ne schimbăm poza. Ai răbdare, luni îți va apărea și pe profil (necesită aprobarea adminilor). Succes.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Apare și la postări dar trebuie să aștepți până luni. De regulă modificarea apare în maxim 24 de ore dacă respectă dimensiunile avatarului, acum fiind în week-end nu se lucrează pe server.
Pa, pa.

| blueangel99 a răspuns:

Păi durează până se actualizează. De obicei, în week-end se actualizează mai greu. Poza se va updata complet luni sau marţi, cel târziu, pe la orele 12 :00-14:00
Baftă!

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Noi vedem poza ta(doar la întrebări se vede)la profil şi la răspunsuri va apărea in 24 de ore,atât durează actualizarea.
Succes!