| LollypopMe a întrebat:

Premiile care le da TPU sunt reale sau sunt asa... Spune la misto?
Adica doar participi si castigi, dar nu primesti nimic.
Deci?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deci premiile sunt reale și intri în posesia lor: http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
Cu alte cuvinte, fii activă!
Succes!
Pa, pa.

evenso
| evenso a răspuns:

Premiile sunt reale, poti citi mai mult despre asta pe blog:

http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
este adevarat, si castigul e pe bune, daca raspunzi la intrebari si esti in top pana la miezul noptii, intri in posesia tricoului..intra pe blog si citeste mai multe despre tot ce te intereseaza.
O seara frumoasa sa aihappy

| LollypopMe explică (pentru caramela):

Buna!
Multumesc de raspuns!
O seara placuta si tie! big grin

| mona a răspuns:

Iti spun la sigur ca sunt premii reale

| darrio2007 a răspuns:

Sunt reale.Altfel nu ar fi imbulzeala pe site.

| Liviu a răspuns:

Sincer,tind sa cred ca sunt premii adevarate,insa eu nu am de gand sa ma apuc ca nebunu sa fac raspunsuri pentru un tricou,camera foto, sau orice ar pune ei la bataiehappy
Eu o fac pentru a ajuta, nu o fac pentru rating, funde, sau mai stiu eu.
Stiu cateva persoane (Nu dau nume) au facut cont special de la 0 sa faca maxim de funde pentru a primi acel tricou.
Deja TPU o sa devina un site special pentru asta facut, nu de dragul de a ajuta.
Imi e frica de ziua aceia, deja se uita scopul acestui site, si anume de a ajuta oamenihappy

| LollypopMe explică:

Buna! Multumesc amandurora pentru raspuns! Nu va suparati, dar o sa va dau la amandoi un vot. Pentru funda... Nu m-am gandit cui.
Multumesc de ajutor!
O seara placuta!

| Madallina3 a răspuns:

Premiile sunt reale.Eu am castigat la concursul cu Vocea lui Matei si ei chiar mi-au trimis cartea prin posta! Ai incredere in TPU, te poti baza pe acest site!

| ladypink1 a răspuns:

Premiile sunt foarte reale happy