| SKillerQSama a întrebat:

Putem sa ne dam singuri raspuns castigator?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
din fericire nu ne putem vota si nici acorda fundita noua..este cel mai indicat sa ajuti apoi sa primesti rasplata, nu crezi ca asa este frumos? e bine chiar sa ajuti si fara sa primesti nimic in dar, doar sa stii ca ai ajutat cu adevarat pe cineva.
O zi bunahappy

| CautNume a răspuns:

Nu straight face
Pui pe site o intrebare, la care logic, nu stii raspunsul, de aceea o postezi, deci nu ai cum sa dai cel mai bun raspuns.

| SKillerQSama explică (pentru CautNume):

Am pus intrebarea doar la abureala nu aveam ce sa fac

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu,pentru ca nu-ti apare funda gri in dreptul raspunsului tau.
Si nici nu e corect.

| zurick a răspuns:

Ai fi vrut tu :-P
Nu se poate asa ceva(si sa stii ca e perfect corect)
Ciao :-D

| alexs99 a răspuns:

Nu,nu ne putem acorda singuri raspunsuri castigatoare.