| Jessie530 a întrebat:

Raspund zilnic la intrebari si pun intrebari,si completez oracolul, dar de ce nu am nici un punct? va rog! funda!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De câteva zile, server-ul este blocat.
Fii activă, nu vei pierde nici măcar un punct din postările tale.
Succes!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

In cursul acestei saptamani vom face o serie de modificari de natura tehnica la site si va rezolvata si aceasta problema a punctajului neactualizat. Iti cerem scuze pentru inconveniente.

Alexandra - TPU

evenso
| evenso a răspuns:

Este o problema de la site de cateva zile si se lucreaza la remedierea ei.

| Jessie530 explică (pentru evenso):

si cand se va remedia? atunci imi vor aparea punctele sau o voi lua de la inceput?

| evenso a răspuns (pentru Jessie530):

Sa speram ca saptamana viitoare se va rezolva, sigur ca iti va aparea toate punctele acumulate pana atunci.

| Jessie530 explică:

Multumesc!