| BroscutzaGalbena a întrebat:

Sal'tare! Prietena mea avea RANK-UL aici pe TPU 2509 si acum il are 2513. De ce?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pot fi doua motive: 1. Din cauza problemelor tehnice nu s-au mai adaugat punctele facute de ea iar la utilizatorii din spatele ei s-au adaugat. 2.Cel putin 5 utilizatori, care erau sub ea, au obtinut mai multe puncte decat ea si au intrecut-o la numarul de puncte. Numai bine!

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pentru ca poate nu a fost atat de activa pe TPU, si i-au luat-o altii inainte.
au raspuns de mai multe ori, si au avut un punctaj mai mare decat al ei.happy

NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că alţii au urcat în clasament, iar ea din acest motiv a coborât (n-avea cum să rămână pe loc).

| CrazyKiller a răspuns:

Pai cei care erau sub ea au mai obtinut puncte si au luat-o inainte