| HeadShot97 a întrebat:

Sall! cum imi pun poza la avatar stiti sunt incepator la TPUwinking! ajutor dau funda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te loghezi pe TPU, intri in Editare profil, la Selecteaza imagine profil dai Rasfoire si alegi poza, copiezi URL-ul si il pui aici si apoi dai Salveaza profilul.
Iti recomand sa citesti raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE si te lamuresti cu activitatea pe TPU.

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusesti
Mult succes si o seara frumoasa sa aihappy

| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti pune poza la avtar trebuie sa intri la ''editare profil'' si sa dai click pe ''rasfoieste'' iar in final sa alegi o imagine din calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Intra la Editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca "X" de exemplu, dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
Te pup!

| MihneaIsBack a răspuns:

Salut!
Unde apare „Logat ca HeadShot97", dai click pe „Editare Profil".
Apoi apasă pe „Selectează imagine".
Îți alegi o poză din calculatorul tău, iar apoi apeși pe „Salvează profilul".
Multă baftă!

| pytyqqa a răspuns:

cum iti creezi profilul imediat iti apare sa completezi cv mai jos...si la un momendat iti apare o casuta unde scrie sa iti adaugi fotografia de profil si dai acolo

| pytyqqa a răspuns:

Pai cum iti creezi profilul imediat iti apare sa completezi cv mai jos...si la un momendat iti apare o casuta unde scrie sa iti adaugi fotografia de profil si dai acolo