| Lyy a întrebat:

Sall.mi s-a intamplat o chestie ciudata:am pus o intrebare pe TPU apoi ea a disparut si nu o mai gasesc, ce sa fac?

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Probabil a fost stearsa sau raportata de un utizator TPU.
Trimite un mesaj celor de la TPU, poate te vor ajuta.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu cred ca a fost stearsa atat timp cat nu ai folosit un vocabular obscen, cred ca a fost mutata la categoria potrivita..intra la intrebarile tale si vezi daca o gasesti, daca nu, trimite un mesaj adminilor prin functia Contacthappy
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot pui intrebari legate de teme ai ocazia sa ti se intample alta chestie ciudata, sa fi suspendata de pe sitewinking citeste regulamentul TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost refuzata, mare smecherie oh go on

| TPU.ro a răspuns:

Ai 3 intrebari sters pentru continutul legat de teme si piraterie online. Le poti vedea in sectiunea dedicata din contul tau.
Daca vei mai posta asemenea intrebari, contul tau va fi suspendat.

Alexandra - TPU