| LaChatte a întrebat:

am o intrebare: cum unele persoane intra "anonim"stiu ca era sa intru insa cum pot? va roooooooooooooooooooooooooooog mult. fundaaaaaaaa big grin

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Te deloghezi. Dar de câteva luni nu mai poți posta ca anonim. Însă îți poți anonimiza postările.

| LaChatte explică (pentru NOname):

Nu te pot declara "raspuns castigator" fiindca mai astept si alte raspunsuri dar daca nu mai vine niciun raspuns te declar

| justitiarul a răspuns (pentru LaChatte):

De ce sa o declari pe ea neaparat? laughing Asta e buna laughing
Uite ce zice regulamentul.Citeste-l cu rabdare:
"Cum sterg o intrebare pe TPU?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, sectiunea 'Intrebarile mele'. In fiecare zi poti sterge maxim 10 intrebari si vei primi un e-mail pentru confirmarea actiunii. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont.

Intrebarile care nu au raspunsuri sunt sterse complet de pe site, in vreme ce intrebarile care au raspunsuri sunt anonimizate (nu mai sunt alocate respectivului utilizator), din motive de echitate (alti utilizatori TPU au depus efort sa raspunda)."
Deci asa iti anonimizezi intrebarea, dar nu o poti pune de la inceput ca anonim!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pot pune doar intrebari fara sa fii logata (ca anonim). Uite ce spune regulamentul TPU, citez:
"Se pot posta doar intrebari anonime. Pentru a putea raspunde este necesar sa te loghezi sau sa iti creezi un cont nou." Numai bine!

| bianca9422 a răspuns:

Buna!
Pur si simplu nu te loghezi cu emailul si parola ta.
In acest fel poti posta anonim.
Insa nu te sfatuiesc, e opinia ta exprimati-o liber nu anonim.
Poate intr-o zi vei fi expert TPU iar noi toti te vom felicita pentru ceea ce faci tu nu anonima din tine

Mult succes :*

| Giulia16 a răspuns:

Pai atunci cand nu ai cont, numele tau apare Anonim. Daca vrei sa apari anonim, da-i log out si apoi raspunzi la intrebare-