| amiileila a întrebat:

Sall TPU, am pus o intrebare si mi-a raspuns cinevasivreau sa-i dau FUNDA da nu stiu-t de ce nu merge, am mai dat pana acum funda asa ca nu vreau genu de raspunsuri ca "nu poti sa dai funda fiindca esti membru junior" dar am mai dat-o pana acum?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Funda o poate da şi primi oricine, indiferent de statutul pe care îl are pe TPU!
Şi mie mai mi s-a întâmplat să nu pot da fundă imediat, aşadar dai un "Refresh" la pagină, dacă nu apare mai aşteaptă câteva minute şi dacă nici atunci nu poţi da scrie la Contact problema şi ei cu siguranţă te vor ajuta http://www.tpu.ro/contact
Baftă!

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

In cazul in care problema ta a persistat, te rugam sa ne scrii pe contact@tpu.ro si sa ne oferi mai multe detalii. Iti multumim!

Alexandra - TPU

| Neimportant a răspuns:

Probabil este o simplă eroare. Mai aşteaptă, iar dacă problema se complică, apelează la Contact pentru a cere sfaturi. http://www.tpu.ro/contact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi o eroare de server dar incearca sa te loghezi dinou.Se mai intimpla si anomalii mai ales cind traficul este mai intens.Numai bine.

| EachManDies a răspuns:

O fi o eroare de la server.
Sau, poate ca ai dorit sa-l votezi si asta nu se poate daca esti junior.