| MariaMariaMaria a întrebat:

eu plac un baiat din scoala mea e cu 1 an mai mare decat mine... faza nasoala e ca el o place pe prietena mea cea mai buna, pretena mea il place, dar nu sunt impreuna ei doi. eu nu stiu sigur daca ma place si pe mine, dar ce stiu sigur este ca :prietena mea a inceput sa nu mai il placa, si eu de obicei stateam cu prietena mea, eu si el, dar acum daca prietena mea nu mai sta cu el, cum sa fac sa mai stau eu cu el? tipul este la fotbal si stiti cum se zice : NU IUBI UN FOTBALIST, CAND E DRAGOSTEA MAI DULCE ISI IA MINGEA SI SE DUCE! acum nu stiu ce sa fac sa mai insist cu el sau sa il las balta? funda! + vot mersi mult! scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| bob4rap a răspuns:

Ai putea sa astepti momentul perfect gen tu si el singuri cand plecati de la scoala... gen ii spui ce simti dar nu direct... nu te da batuta big grin

3 răspunsuri:
| GabrielusRacing a răspuns:

Ca lasa-l tu lasa-l

| Diabl0 a răspuns:

Eu nu mizez sa ii spui ce simti, apoi poate profita de asta, daca el nu face nimic nu face nici tu, sunt destui baieti la urma urmei.

| MariaMariaMaria explică:

El este tipul de baiat care nu prea e asa romantic!