| facpipi a întrebat:

Sall TPU, funda inseamna raspuns castigator?

Răspuns Câştigător
| DolsePapusika a răspuns:

Buna! Funda e un fel de "Multumesc pentru raspuns" ea se acorda atunci cand la intrebarea ta ai gasit cel mai bun raspuns. Daca ai primit o funda ti s-au adresat imediat 100 puncte! Sper ca te-am ajutat :*

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Da inseamna raspuns castigator.

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna! Da, cam asta inseamna. nu ai vazut ca toti scriu la sfarsitul / inceputul intrebarii "funda", sau chiar la raspuns.

| Jameson a răspuns:

Da asta inseamna, imi dai funda?

| Maysa a răspuns:

Da, 'funda' înseamnă 'răspuns câștigător'. Ea este un "Mulțumesc" și se află în dreapta răspunsului cel mai folositor din punctul tău de vedere.

| Kissurose a răspuns:

Da