| Robsten a întrebat:

Salu membri TPU.
Daca stiti cum sa va faceti oracol, sau sa adaugati o intrebare in oracol (cel din TPU) PLEASE HELP ME!

Pentru primul raspuns corect si de folos

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Intrebarile sunt puse de catre admini dar le poti trimite si sugestii.

trimite-le intrebarile tale si variantele tale de raspuns la http://www.tpu.ro/contact si poate o sa le ia in considerare.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trimite întrebarea ta cu variante de răspunsuri la Contact și poate ai noroc să fie aleasă.

| BountyWG a răspuns:

Intrebarile sunt puse de catre admini dar le poti trimite si sugestii.

trimite-le intrebarile tale si variantele tale de raspuns la http://www.tpu.ro/contact si poate o sa le ia in considerare.
sau daca nu atuci cand raspunzi la multe intrebari si le trimiti raspunsurile te pot alege pls raspuns castigator ca iti dau nota 10 la intrebare

| Elizabethe a răspuns:

Da acolo pe portocaliu unde scrie,, oracolul TPU!,, alegeti o intrebare, apoi raspunde si cred ca ai un oracol! CRED!