| anonim_4396 a întrebat:

Salut, a castigat cineva cartela de la Indygen?
Daca da, cum o revendicati? O sa va sune ei?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai participat ( sau eşti nominalizat de un alt user ), drept "mulţumire" vei primi GRATUIT o CARTELĂ ( nu un telefon ) pe Indygen ( cu număr NOU, inclus şi cu acei 1, 5 Gb pentru net mobil )!

Trebuie să ai un e-mail ( din partea lor ) cu un link către Indygen, dai click pe el şi vei fi redirecţionat pe pagina promoţiei.

Acolo trebuie să-ţi alegi nr de telefon şi să-ţi introduci adresa de mail + nr de telefon curent ( pentru contactare ).

Cartela o primeşti acasă şi NU trebuie să plăteşti nimic!

Oricum, încă NU a primit nimeni cartela!

Cartelele se vor distribui DUPĂ ce se termină promoţia ( după 21 octombrie ).

Vei fi contactat/ă de un reprezentant Indygen pentru a trimite datele de contact ( nume, adresă, etc. )...

Vezi alte detalii şi la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4340

Vezi Regulamentul la linkul :
http://assetsro.tpu.ro/......pe-TPU.pdf

Vezi alte detalii pe site-ul Indygen :
https://www.indygen.ro/

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vei fi contactat, stai liniștit!
Succes!
Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

La finalul Saptamanii Multumirii, noi vom trimite mai departe datele voastre de contact introduse in formular catre cei de la Indygen, iar se vor lua legatura cu voi si vor stabili toate detaliile necesare.

Alexandra - TPU

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Eu nu am castigato dar sunt sigur ca premiul este oferit.