| florin08 a întrebat:

Salut am o mica dilema.Am 106 raspunsuri si mai mult de 10 zile pe site iar eu inca apar ca membru junior.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Mai ai rabdare --- actualizarile se fac "din cand in cand", nicidecum "instant"!

7 răspunsuri:
| Razvy90 a răspuns:

Trebuie sa faci foarte foarte mare punctaj

| Rush a răspuns:

Trebuie sa te faca un membru senior, membru senior, nu doar sa ai raspunsuri si vechime.

| FOKA a răspuns:

Ma tu nu vezi ca ai doar 12 castigatoare?hee hee trebuie sa ai mai multe din astea castigatoare si atunci apari ca junoiri

greece12
| greece12 a răspuns:

Dar ESTI membru senior!
Uita-te la profilul tau!
Felicitari!

NOname
| NOname a răspuns:

Eu văd că apare "Senior" pe profilul tău.
(Poate a durat puțin până s-au actualizat datele.)

| anutza a răspuns:

Esti deja

Ajuta oamenii din 13 Mai 2011
Ultima logare: 28 Sep 2011
Utilizator Senior
Felicitari

| florin08 explică:

Probabil s-a schimbat mai greu statutul. Oricum razvy90 daca nu sti bine mai bine ar fi sa taci...La fel si Foka.