| BeKaPanda a întrebat:

am si eu o intrebare...cum pot sa-mi schimb numele pe TPU? Am cautat peste tot da nu gasesc,se poate schimba? Si daca da, cum?

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Buna.Intri aici, schimbi numele de utilizator si dai salveaza profilul.Succes! http://www.tpu.ro/site-users/edit/

| alexs99 a răspuns:

Da,se poate schimba de la "editare profil" din stanga paginii sub locul unde scrie "logat ca..."

| XBrunetteX a răspuns:

Da-i la "editare profil", schimbi numele si salvezi.

| ImiPlacToate a răspuns:

Dai la Editare profil si acolo prima unde ai tu numele il schimbi, O zi buna

| PotatoMustDie a răspuns:

Dai la "Editare date logare".