| guardian18angel a întrebat:

Salut

Aparent pun mai multe intrebari decat m-as fi asteptat cand m-am inscris, dar... e oarecum amuzant sa fac schimb de informatii astfel happy

Ma intrebam daca e okay pentru un user sa puna aceeasi intrebare de doua, trei ori, la un interval de cateva ore, chiar daca a primit, initial, raspuns la intrebarea precedenta si daca nu se incalca niste reguli pe-aici sau ceva asemanator.

Am vazut problema asta destul de des. Ma rog, iarasi, curiozitate. Vreau sa invat mai mult despre site happy

Răspuns Câştigător
| alex0110 a răspuns:

Nu, nu ai voie, chiar daca nu e mentionat in regulament. Daca incalci aproximativ 5 reguli esti suspendat si ori faci alt cont de la inceput, ori renunti de tot la TPU.

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Daca un utilizator posteaza aceeasi intrebare la distanta de cateva ore, desi a inceput sa primeasca raspunsuri, noi vom considera ca face spam si il vom sanctiona.
Intelegem cand aceleasi intrebari sunt postate la distanta de cateva zile, pentru ca nu au primit un raspuns, dar in aceasta situatie, intrebarile anterioare ar trebui sterse.

Alexandra - TPU

| YONTU a răspuns:

Buna! :)
Eu cred ca tu doresti sa vezi regulamentul:-?!
Iti voi da un link care contine regulamentul site-ului:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| guardian18angel explică (pentru YONTU):

Am citit, dar nu scrie nimic despre punerea aceleiasi intrebari de mai multe ori.

Mi se parea mie suspecta treaba, si am zis sa intreb persoane care au mai vazut asta, sa-si dea o parere, doua.

Cum zicema, vroiam sa invat mai multe despre happy dar merci, oricum.