| cristi085 a întrebat:

Salut, aș vrea să îmi deschid o afacere cu produse de curățat mașina, odorizante, soluții curățare interior, exterior, dar aș vrea să creez eu produsele, unde aș putea să învăț să creez soluții pentru diverse suprafețe?!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MistarGoGu a răspuns:

Pentru aia îți trebuie ceva noțiuni de chimie! De ce sa te complici tu inutil sa " inventezi " ROATA? Produse profesionale sunt DESTULE pe piața! Ce crezi ca poți aduce TU nou în domeniu?
POTI oferi servicii premium de curățenie auto pe baza de abonament! Chiar cu deplasare la locuința clientului! Sunt oameni ocupati care nu au chef sa piardă timp prin curatatorii!