| Noexam a întrebat:

Cei care ati castigat tricoul de campion, si ati trimis datele si adresa pentru livrarea acestuia, dupa cat timp l-ati primit apoi? Multumesc.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există o "regulă generală" pentru acest aspect :(

Dacă vei fi VALIDAT câştigător al zilei respective, atunci vei fi contactat pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Îl primeşti GRATUIT ( prin curier rapid sau prin Poşta Română )!
Tricoul şi taxele de transport sunt suportate de "patronul" site-ului :)

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

În ultima perioadă, Admina Cristina a trimis e-mail-urile la sfârşitul fiecărei săptămâni - acum, DEPINDE dacă/când are timp...

De asemenea, în anumite perioade, tricourile vin mai "greu", cu întârziere :(
Eu am primit tricoul aferent datei de 10.12. 2013 cam prin 5-10 martie 2014...

Toate cele bune.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Eu l-am primit dupa o luna.Pentru ziua de 15 ianuarie.Si atat.Pentru celelalte zile nu am mai primit nimic.