| Vasya a întrebat:

Cum pot trece de statusul de utilizator JUNIOR! funda!

Răspuns Câştigător
| Bubbchac a răspuns:

Buna! Ca sa treci de Junior, trebuie sa raspunzi mai mult de cat, nu stiu. 600 de puncte, si trebuie sa ai 10-15 fundite. Cam asa. Sper ca te'am ajutat cat de cat. Bye bye! kiss

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Minim 100 de raspunsuri si 10 zile de la inscriere.
P.S. Raspunsul ales castigator este incorect, ca sa vezi ca nu conteaza ordinea raspunsurilor(cine e primul) ci cel care raspunde cel mai bine, ai aici dovada http://www.tpu.ro/blog/?p=2183.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri si 10 zile trecute de la infiintarea contului pe TPU. La tine zilele au trecut de mult, dar mai ai 43 de raspunsuri de dat! Si apoi ...esti senior! Grabeste-te!

Elianna
| Elianna a răspuns:

@Vasya:Raspunsul premiat este complet gresit!

| Ionuţică a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile si 100 de raspunsuri.

| BlueBolty10 a răspuns:

Raspunde mai mult,pune mai mult intrebari, practic, fii mai activa pe TPU