| anonim_4396 a întrebat:

de ce nu imi apare poza? ii dau editare profil si apoi ii dau sa incarc o poza pentru profil, si nu imi apare. FUNDA

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ai putina rabdare, esti un utilizator nou si poza trebuie verificata de catre administratori, e posibil abia luni sa iti afiseze poza...asta in caz ca ai parcurs pasii corect pentru incarcarea pozei.
O zi frumoasa sa aihappy

| MishaIsMyHero a răspuns (pentru caramela):

Si tu sa ai o zi frumoasa.mersi

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sigur ai şi salvat-o? Încearcă alta.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02

| Musique a răspuns:

Trebuie confirmată.
O să apară în câteva ore.

| onasis1961 a răspuns:

Mi-am modificat avatarul. De ce nu imi apare?
Fotografia ta de profil nu va aparea automat peste tot pe site. Are intai nevoie de aprobarea unui admin, iar daca nu are un caracter obscen sau indecent va fi aprobata in decursul unei zile de la incarcare.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Poza ti-o afiseaza cand dai save.