| Adrian1937719 a întrebat:

Salut
De ceva timp ma doare in gat cand trag aerul de tigara simt ca si cum m-ar arde ceva, vreau sa precizez ca am 16 ani fumez de 2 ani aproximativ si acum o sapt m-am lasat de fumat!
Dar dupa ce m-am lasat de fumat a inceput sa am o jena in gat cand trag aer pe gura tare simt ca ma doare si cand inghit simt cum imi trosnește ceva si ma inteapa ceva in stanga si cand intorc capul spre dreapta sau stanga simt ca am 2 noduli, bube,(vreau sa precizez ca acum 6 luni am avut o infectie in gat, si eu am amigdalele destul de mari, dar doctorul mi-a spus ca nu trebuie momentan operatie )in 2 zile am control si imi este teama stiu ca nu trebuia sa fumez dar puteti sa ma ajuti, sa mi spuneti daca am ceva grav…DAU FUNDA!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"cand trag aer pe gura tare simt ca ma doare si cand inghit simt cum imi trosnește ceva... daca am ceva grav"

du-te la un ORL-ist, ar putea fi ceva deosebit de grav!