| Darks96 a întrebat:

Salut, este pe bune faza cu cartela de la Indygen in concursul organizat de TPU?,... si daca este pe bune costa ceva adica taxa pentru curier?

"Salutare!
Felicitari pentru SIM-ul Indygen castigat pe tpu.ro! Pentru a primi cartela te rugam sa ne spui adresa ta de livrare (strada, nr., bl., sc., et., ap., loc., jud.) si numele complet. Daca nu ai buletin (pentru a ridica coletul), da-ne numele unuia dintre parintii tai. Te rugam sa ne spui si numarul de telefon cu care te-ai inregistrat pe site – numarul de contact.
Coletul il vei primi in aproximativ 10 zile lucratoare prin curier.
Noi suntem alaturi de tine si ne poti conacta oricand pe facebook/ mail.
O zi faina sa ai si ne auzim in tribul Indygen
Echipa Indygen"

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este adevărat!

Dacă doreşti, vei primi GRATUIT o CARTELĂ Vodafone ( nu un telefon ) pe Indygen ( cu număr NOU, inclus şi cu acei 1, 5 Gb pentru net mobil )!

Dai "replay" la mesajul lor, îţi precizezi datele de contact : nume + adresă + nr de telefon actual ( pentru contact ).

Apoi vei primi GRATUIT cartela ( fără taxe de curier ) prin Poşta Română.

Vezi alte detalii şi la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4358

https://www.indygen.ro/

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, este pe bune şi nu, nu costă (nu pe tine).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, "faza" este pe bune ca și site-ul!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Nu costa nimic.Asa mi-au zis la telefon.M-au sunat pe 22 octombrie.Ar trebui sa imi vina cartela saptamana viitoare.