| TiberiuFasole a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta cu ceva? 50% din categorii nu imi mai merg. Cum ar fi Trivia/Amuzamente, dar si altele. E temporar sau s-au sters definitiv?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă te referi la după-masa de ieri, aproximativ între orele 17-22, au fost ceva probleme tehnice cu server-ul sad

Începând în jurul orei 17 cu diverse erori şi încărcarea grea a paginilor şi continuînd "degradarea" calitativă până ce a "căzut" serverul şi NU s-a mai putut accesa site-ul.

Totuşi, în jur de ora 21-22 s-a mai remediat problema...

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E temporar. Si mie imi dispar cateodata unele categorii. Si nu mai poti intra la trivia... ce pacat.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

E doar temporar, nu s-au șters. Se mai intampla