| GirthD a întrebat:

Salut. Nu vreau sa pun o intrebare banala dar am tot cautat pe aici si nu am gasit nici un topic, nici la FAQ's, sunt un utilizator nou.

Imi apare utilizator junior ca si rank, am vazut persoane aici cu mii de raspunsuri date, punctaj bun ce erau tot utilizatori juniori. Care sunt celelalte rank-uri si cum se poate prograsa?

Multumesc

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Iti trebui doua conditiii
sa ai cel putin 100 de raspunsuri date, si 10 zile de la inregistrare, pentru a trece la nivelul urmator, cel de senioor

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

100 rapunsuri si 10 zile vechime si esti senior. Sunt doar doua statusuri

| TobiasCotoi a răspuns:

Salut,Poti progresa prin activitate.