| kosti99 a întrebat:

Salut sunt noi imi puteti spune cum adica sa

Răspuns Câştigător
| marianje a răspuns:

Cand iti da unul raspuns(exemplu eu) ai langa el o fuda care scrie unu si dai click pe ea daca persoana respectiva te-a ajutat

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este bine de citit, http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| AndreiGabi a răspuns:

La feiecare raspuns primit, in dreapta este o fundita.Click pe ea, dai "da" (esti sigur) si gata.

| Anonymus314 a răspuns:

In dreapta raspunsului iti apare:"Declara raspuns castigator" cu imaginea unei fundite, dai click pe ea si ai dat asa zisa "fundita".
Fundita=Raspuns castigator.

| Owakey a răspuns:

Bună!

Simplu, dă-i click pe funda aceea de langă răspunsul meu şi ai învăţat.

Baftă!

| Hellp a răspuns:

Alegi raspunsul cel mai bun dintre cele date si acorzi fundita big grin