| Jessie530 a întrebat:

am o intrebare. cand dau la pagina mea, la punctaj imi apare ca am 2 raspunsuri castigatoare, desi imi apare numai o fundita si am cautat in aproape toate raspunsurile date de mine si nu apr 2 castigatoare. de ce?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil ca acea întrebare unde ai primit funda, să fie ștearsă și implicit se șterg toate răspunsurile.
Și mie trei la număr mi-au fost șterse (funde) săptămâna trecută.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| RoFilmeOnline a răspuns:

Si daca dai click pe arata raspunsurile castigatoare... tot nu ti-i le arata? mie imi arata ca ai 1 raspuns castigator

| Jessie530 explică (pentru RoFilmeOnline):

Daca dau la punctaj apare 2 raspunsuri castigatoare si 200 puncte castigate de la ele, dar apare numai o fundita si am cautat in aproape toate raspunsurile date de mine si nu apr 2 castigatoare

| RoFilmeOnline a răspuns (pentru Jessie530):

Dar nici nu cred ca o sa gasesti. probabil e o problema la site si cand se remediaza o sa iti afiseze corect. inceraca sa trimeti un mesaj la admin poate te lamureste mai bine, dar mai mult ca sigur daca noua ne apar ca ai o funda cred ca asta e raspunsul

| Jessie530 explică:

Multumesc de raspunsuri. cred ca ai dreptate, a fost stearsa.