| FrozEenSoul a întrebat:

Am o intrebare ce ma macina...
De ce pe acest site sunt intrebarile alan-dala, adica la dragoste si sex posteaza toate intrebarile posibile... Cine imi raspunde are funda big grin!

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

CaTaLLyN, masurile trebuie sa le luam noi, utilizatorii site-ului. Pentru asta si exista butonul "Raporteaza", ca sa putem face ordine, cand e cazul, si sa putem scapa de astfel de postari. Daca fiecare dintre noi in loc sa raspunda la aceste intrebari, i-ar scrie autorului intrebarii, ca este gresit ceea ce face, in timp s-ar vedea rezultatele.
Nimeni nu s-a nascut invatat. Noi suntem cei, care ii putem indruma/invata. Nu degeaba ne si numim "Toti Pentru Unu".
O seara placuta! Numai bine!

| Radioactive a răspuns:

Pentru ca respectiva categorie are cei mai multi "turisti". Unele intrebari de acolo(fara legatura cu categoria) contin "Scuze de categorie, dar aceasta e cea mai vizitata.". Ar trebui sa stearga celelalte categorii si sa postam doar in "Dragoste&Sex", nu crezi?

| Minks a răspuns:

Majoritatea site-ului e formata din pusti pre-pubertini, semi-analfabeti. Mai vrei alt raspuns?

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Pai, probabil ca persoanele care le pun, sunt foarte ''disperate'' si se grabesc sa vada cat mai repede raspunsurile. Altii, le pun intr-o categorile mai vizitata, pentru a obtine cat mai multe raspunsuri.
Parerea mea.

| FrozEenSoul explică:

Adica de ce nu se iau masuri?

| carpediem a răspuns:

Pentru ca sunt multi analfabeti.Au creierul tandari. Ca si viata lor probabil. Si eu ma oftic.

| ovidius a răspuns:

Ca să vorbim eufemistic, o să îţi răspund:
depinde de "calitatea" utilizatorilor care emit astfel de întrebări.

| nicoleta01 a răspuns:

Eu vad ca cea mai vizualizata este la adolescenti thinking

| patchouli a răspuns:

Pai pentru ca iti alegi singur categoria unde intra intrebarea postata de tine.si unii aleg dragoste si sex chiar daca intrebarea lor nu are deloc legatura cu tema astabig grin

| alexutza_9926 a răspuns:

Pentru ca unii oameni sunt prea fraieri ca sa posteze la categoria potrivita, eu la Dragoste si Sex am gasit intrebari despre telefoane mobilelaughing dai funda?