| AndreeaSiAndra a întrebat:

Am o problema cand dau la profil imi arata 53 raspunsuri castigatoare iar cand dau la punctaje imi arata 56 raspunsuri castigatoare si as vrea sa le vad dar nu pot pentru ca mi le arata doar pe alea 53, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Poţi să întrebi asta la Contact:
www.TPU.ro/contact

Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Nu te lua foarte mult după ce scrie la "Punctaj" sau pe profil (la toată lumea apar acest gen de erori/diferențe). Roboțelul nu-i perfect (deja nu e secret pentru nimeni) și face multe greșeli.
Răspunde în continuare, ajută cât și unde poți și nu te mai gândi la punctaj! Acesta nu reflectă realitatea și nici nu merită să-ți bați capul cu el.