| anytimeanywhere a întrebat:

am vrut sa dau la cineva un vot inteligent si cand am dat pe semnaul ala ( in forma de v) a aparut o casuta cu "ATENTIE! Acordarea abuziva de voturi Stupid/Nefolositor poate conduce la suspendarea contului.

Asadar esti convins ca acest raspuns merita acest calificativ?"

inainte nu imi aparea asta ce se intampla?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Avertizarea a fost introdusa de astazi, din cauza multor votari abuzive. Numai bine!

2 răspunsuri:
| aleexxaanndrra a răspuns:

Nu se intampla nimic te intreeaba sau avertizeaza sa fii sigur inainte de a da un vot asa si eu am patit-o funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aparea inainte. Apare de azi incolo. Curios, sa observ cum vor evolua lucrurile de aici inainte, daca vor evolua.