| Unșpearul132 a întrebat:

Salut TPU. As putea schimba tipul utilizatorului pe care îl folosesc? În momentul actual îl am pe cel junior, dar vreau sa-l folosesc pe ce senior. Pentru ca anterior am văzut ca singura modalitate în care poți discuta cu alții în privat pe TPU este sa ai tipul utilizatorului senior.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu schimbi tu utilizatorul, acesta se schimba automat dupa ce ai cel putin 10 zile de activitate pe TPU si cel putin 100 de raspunsuri date.

| Un?pearul132 explică (pentru Ioandelasal):

Doamne ferește. Cel puțin 100? Ăștia chiar își bai joc de noi.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Un?pearul132):

Gresesti! Asa este regulamentul TPU si facandu-ti cont aici ai fost, implicit, de acord cu acest regulament.