| Mayastoasa a întrebat:

Azi eu sunt pe locul 1 in clasament si nu stiu cum sa primesc tricoul. Cred ca trebuie sa trimit niste date, dar nu sunt sigura! Funda urgent!

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Hai salut! ^_^ Trebuie sa te mentii pana la 12 noaptea pe locul I, sa respecti toate regulile, iar daca totul e in regula adminii iti vor trimite un mesaj pe e-mail-ul cu care te-ai inregistrat in care sa-ti scrii datele.
Mult succes!winking

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
vad ca esti pe locul 4, trebuie sa ai cele mai multe raspunsuri pana la miezul nopti, apoi dupa validarea raspunsurilor, daca nu ai incalcat nimic si raspunsurile sunt de calitate, vei fi campionul zilei si adminii iti vor cere datele de contact, dar pana atunci, mai ai de munca, spor la treaba
O zi bunahappy

| Mayastoasa explică (pentru caramela):

Buna, eu chiar am fost locul 1, sincer! Dar multumesc oricum...happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Degeaba esti pe locul 1 la un moment dat, trebuie sa ai raspunsuri date ok

| Mayastoasa explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Eu am si raspunsuri date ok!

| Joker11 a răspuns:

Trebuie sa te mentii pana la 12 noaptea pe locul I, sa respecti toate regulile, iar daca totul e in regula adminii iti vor trimite un mesaj pe e-mail-ul cu care te-ai inregistrat.

| floresdemayo a răspuns (pentru Joker11):

Nu poți copia la nesfârșit, enunțurile altora, fără (ca) să ți se suspende contul. big grin
Te-aș ruga să le dai delete, dacă nu ești capabil să formulezi singur, ceva original.